single-image

Yeni HONOR 20 Pro Fiyatı ve Tasarımı ile Büyüledi

Yazan:

Honor’un yeni telefonu ‘Honor 20 Pro’ ile bir yeniliğe imza attı. Henüz fiyatı, belli olmasa da, delikli ekran tasarımı ile bütün herkesin dikkatini üzerine çekmeyi başardı.

Güncelleme: Cihaz satışa sunuldu ve fiyatı aşağıya eklendi.

Huawei’nin yan firması olan honor önümüzde ki günlerde çıkaracağı telefon Honor 20 Pro ile büyük işler başaracak gibi gözüküyor. Honor telefon için özel bir etkinlik yapmayı düşünüyor. 21 Mayısta düzenlenecek olan özel etkinlikte çıkardığı 3 yeni modelide teknoloji tutkunlarının huzuruna sunucak.

21 Mayısta Honor 20 serisini duyurmak için şirket Londra’yı tercih etti. Honor 20,Honor 20 Lite,Honor 20 Pro adında 3 yeni modelinin tanıtımını yapıcak. Bütün teknoloji tutkunları resmen bu günü bekliyor!

Honor 20 Pro delikli ekran tasarımıyla herkesi büyüledi!

Peki Honor 20 Pro da başka ne özellikler var ?

Honor 20 Pro’nun OLED ekrana sahip olucak.Ekran boyutu ise 6.5 inç büyüklüğünde olucak.

Sızdırılan fotoğraflarda ne kadar belirgin olmasada sızdırılan bilgilere göre diğer model olan P30 Pro’ya benzer 4 adet ana kameraya sahip olduğu bilgisi alındı.

Herkesi büyüleyen delikli ekran tasarımı 2019’un gözdesi haline gelicek gibi gözüküyor.Bütün telefon şirketleri çentik olayını hala kullansada Huawei’nin yan firması olan Honor buna bir yenilik katarak delikli ekranı piyasaya sürdü. Herkesin aklında şu soru var; Apple, Samsung gibi devlere yeni bir rakip mi çıkıyor ? Diğer büyük firmalarda çentik yerine delikli ekran kullanıcak mı acaba diye sorular herkesin aklını kurcalıyor.

Honor 20 Pro Fiyatı ve Özellikleri Belli Oldu

Honor 20 Pro’nun 8 GB RAM ve 128 GB hafızaya sahip versiyonu 535 dolar, 256 GB’lık versiyonu ise 610 dolardan satışa sunuluyor.

Honor 20’ de ise 6 GB RAM ve 128 GB olan modelinin fiyatı 390 dolar iken 8 GB RAM ve 128 GB ‘lıkversiyonu ise 510 dolar fiyatına sahip.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şunlar da hoşunuza gidebilir